Ga naar hoofdinhoud

Tuindeur Jumbo grenen toog ± 180x90 cm

(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Tuindeur Jumbo grenen toog ± 180x90 cm ecoCheck
Prijs: 79.99 euro
Dit product is uit ons assortiment

Productomschrijving

  • Passend bij tuinscherm Jumbo
  • Privacy: gemiddelde privacy
  • Onderhoud: beitsen na 5 jaar
  • Verwachte levensduur: tot 10 jaar
  • Houtsoort: geïmpregneerd geschaafd grenenhout

Poort Jumbo bij GAMMA
Deze poort past perfect bij de schutting uit dezelfde serie: Jumbo. Hiermee maak je jouw tuinafscherming helemaal af! Het is wel te adviseren het hout na 5 jaar te behandelen met een tuinbeits. De tuindeur bestaat uit 9 planken van ca. 13,5 cm breed en ca. 1,3 cm dik. De planken zijn bevestigd door middel van schroeven. De poort heeft, net zoals de schutting, een levensduur van ongeveer 10 jaar en gemiddelde privacy. De poort heeft een standaard breedte van ca. 90 cm en een hoogte van ca. 180 cm. Deze tuindeur kan zowel links- als rechtsdraaiend worden geplaatst. Bevestigingsmateriaal dient los te worden aangeschaft.

Hoe bevestig je je poort?
Voor het bevestigen van een poort maak je gebruik van duimen en duimhengen, die in combinatie met elkaar worden gebruikt. Hierbij plaats je de duimheng op de poort en bevestig je de duim aan de paal. Het oog van de heng kan vervolgens aan de pen van de duim worden gehangen. Gebruik voor het bevestigen van een poort 3 duimen en 3 hengen (boven, midden, onder) voor extra stevigheid en ter voorkoming van kromtrekken. De geschikte lengte van de hengen bepaal je door de breedte van de poort te verminderen met 20 cm. Kies bij voorkeur voor een duimheng met verzet, omdat deze naar binnen valt en de poort daardoor gelijk loopt met de paal. Een plaatduim wordt verder het meest gebruikt en is redelijk eenvoudig te bevestigen. Wil je voorbereid zijn mocht de paal scheef komen te staan of kromtrekken, maak dan gebruik van een verstelbare plaatduim. Duimen en duimhengen zijn verkrijgbaar in verzinkt, RVS en zwart. Monteer bij voorkeur met RVS schroeven.

Hoe beveilig je je poort?
Er bestaan verschillende klinken en sloten. Met een boerenklinkstel kan je eenvoudig je poort afsluiten zonder sleutel. Wil je je poort echt beveiligen? Kies dan voor een poortslot met cilindergat. De poortslot welke past op Poort Jumbo is de tuinpoortsluiting poortslot met cilinderslot, artikel 107245.

Bekijk ook de montage instructies voor het bevestigen en beveiligen van je poort bij klusadvies van GAMMA!

Geïmpregneerd grenen hout

Grenen hout is één van de meest gebruikte houtsoorten in de tuin. Doordat dit hout (onder KOMO-keur) is geïmpregneerd wordt de levensduur (zelfs bij grondcontact) verlengd. Omdat het hout al behandeld is met impregneermiddel hoeft deze niet direct behandeld te worden met beits. Ons advies is om deze na 5 jaar te behandelen met impregneermiddel of beits.

Tuinhout bij GAMMA

Hout is een natuurproduct, dat bij GAMMA altijd duurzaam verkregen is en nadat het geproduceerd is wordt terug gedroogd. Terugdrogen is een behandeling waardoor het hout minder gevoelig is voor krimpen en uitzetten en verkleint de kans op schimmeling van het hout. Houd er wel rekening mee dat hout leeft en door het weer toch kan uitzetten of krimpen. Hiernaast zijn de gecommuniceerde maten, de maat van het hout voor het terugdrogen. Hierdoor het hout in veel gevallen iets kleiner zijn en wordt er bij GAMMA altijd circa maten voor tuinhout gecommuniceerd.

Daarnaast bevat hout hars, dat uit de vlammen en knoesten van het hout kan komen bij warm weer. Tuinhout zal ook vergrijzen na verloop van tijd, dit is een natuurlijk proces. Overigens heeft dit geen effect op de levensduur van het hout. Wel kan het hout behandeld worden met een tuinbeits, om de kleur zoveel mogelijk te behouden en de levensduur te verlengen.

Tuinschutting

Alles over tuinafsluiting

Bekijk ons volledige assortiment

Handig als set kopen

Totaal 79.99

Specificaties

Product
Productnummer778821
EAN8711992043129
Gewicht product24200 gr
Hoogte product1800 mm
Lengte product42 mm
Breedte product900 mm
Type(nummer)4,2x90x180cm
MerkGeen
EcochequeJa
(Deels) gemaakt met duurzamere grondstoffen
Artikelen met deze eigenschap bestaan voor meer dan 50% uit duurzaam geteelde hernieuwbare grondstoffen. We bereiken dit door te kiezen voor producten met geselecteerde keurmerken. Denk hierbij aan hout met een FSC- of PEFC-keurmerk, maar ook aan biologisch katoen met een GOTS-keurmerk.
Meer informatie over Beter Klussen

Bestel- en leveringsinformatie

Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd

Retourneren

Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.

Klantbeoordelingen

22 klantbeoordelingen
5 sterren
12 beoordelingen
4 sterren
6 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
2 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Toog poort
Na wat extra bewerking een mooi slot op de poort kunnen zetten waardoor de poort nu mooi sluit en op slot kan
Zoos
4 april 2024
5/5
Mooi stevige poort als balkon scheiding
Het is een perfecte poort om te gebruiken op balkons tussen woningen als afscheiding.
Richard
2 augustus 2023
5/5
Prima poort-scherm
Helemaal oke, volgens verwachting, stevig en mooi.
Peggy
12 mei 2023