Q-link coax kabel RG59 10 m wit
Prijs: 7.79 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Online bijna uitverkocht
Thuisbezorgd€4.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €50
Vandaag besteld, woensdag 17 december in huis
Bezorgd in winkelgratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Kunststof
Met de afgeschermde Q-link coaxkabel leg je een antenne-installatie aan en sluit je de tv- of mediabox eenvoudig aan. De coaxkabel is afgeschermd en dat levert een dikkere kern op en daarmee een optimale signaaloverdracht. Verlies van signalen wordt door de coaxkabel aanzienlijk beperkt. De kabel met een lengte van 10 meter schermt af tegen stoorsignalen van 75dB. wanneer je het signaalverlies nog meer wilt beperken, monteer je de afgeschermde coaxkabel van Q-link met afgeschermde pluggen.
Klantbeoordelingen
4 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
1/5
Kwaliteit van de kabel
Kabel was vergeeld, en dus terug gebracht
13 januari 2022
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 546980 |
| EAN | 8711332220906 |
| Gewicht product | 390 gr |
| Merk | Q-link |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Vandaag besteld, woensdag 17 december in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.